6 999
contributi
S3v (discussione | contributi) (+ Atheros 168c:0036) |
S3v (discussione | contributi) (+ broadcom bcm4313) |
||
Riga 37: | Riga 37: | ||
|- | |- | ||
|align="left" | Broadcom Corporation BCM43142 802.11b/g/n (rev 01) || 14e4:4365 || Jessie || 3.12 || wl || broadcom-sta-dkms || | |align="left" | Broadcom Corporation BCM43142 802.11b/g/n (rev 01) || 14e4:4365 || Jessie || 3.12 || wl || broadcom-sta-dkms || | ||
|- | |||
|align="left" | Broadcom Corporation BCM4313 802.11b/g/n Wireless LAN Controller (rev 01) || 14e4:4727 || Wheezy || 3.2 || wl || broadcom-sta-dkms || | |||
|- | |- | ||
|colspan="7" style="color:#d31c43; font-weight:bold; font-size:110%" align="left" | Altro | |colspan="7" style="color:#d31c43; font-weight:bold; font-size:110%" align="left" | Altro |
contributi