6 999
contributi
S3v (discussione | contributi) |
S3v (discussione | contributi) (+ intel 8086:08b1) |
||
Riga 48: | Riga 48: | ||
|- | |- | ||
|colspan="7" style="color:#d31c43; font-weight:bold; font-size:110%" align="left" | INTEL | |colspan="7" style="color:#d31c43; font-weight:bold; font-size:110%" align="left" | INTEL | ||
|- | |||
|align="left" | Intel Corporation Wireless 7260 (rev 6b) || 8086:08b1 || Mint || 3.16 || iwlwifi || firmware-iwlwifi || | |||
|- | |- | ||
|align="left" | Intel Corporation PRO/Wireless 3945ABG [Golan] Network Connection (rev 02) || 8086:4222 || Wheezy || 3.2 || iwl3945 || firmware-iwlwifi || | |align="left" | Intel Corporation PRO/Wireless 3945ABG [Golan] Network Connection (rev 02) || 8086:4222 || Wheezy || 3.2 || iwl3945 || firmware-iwlwifi || |
contributi